Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında Cem Günsel Motots Ltd. adı altında hizmet vermeye başlayan şirketimizin temelleri aslında şirket kurucularından Ahmet Galip Günsel’in 1968 yıllarında Mercedes-Benz Yetkili Servis ve Satış Şirketinde görev alması ile başlamıştır. Galip Usta olarak bilinen Ahmet Galip Günsel ile başlayan yolculuğumuz geçmişimizde ve bugünümüzde elde ettiğimiz en büyük değerimizdir.

Cem Günsel Motors Ltd. sadece Mercedes-Benz odaklı olup özünde 45 yılı aşkın bir süredir elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanı ile Hamitköy - Lefkoşa’dan sonra şimdi de Çatalköy -Girne’de hizmetinizdeyiz.

Yıllardır sunduğumuz hizmetler ile fark yaratan, alanında saygın bir kurum olarak her geçen gün siz değerli müşterilerimize daha da iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Araba Satışlarımızın dışında sadece Mercedes-Benz Araçlarının Tamiri, Yedek Parça Satışı, Araç Kiralama, Plaka Basımı, Eksoz Emisyon Testi ile Araç Sigortalama Hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin arabalar konusundaki her türlü ihticaçlarınızı karşılanması ile ilgili herzaman yanınızdayız.

Şirketmizin Değişmeyen Prensibi:

Misyon: Kalite ve güveni temel alan misyonumuz ile özellikle Mercedes bünyesindeki en yeni araç modelleri ile, İhtiyacınız olan otomotivi, karşılayabileceğiniz bütçe aralıkları ile, siz değerli müşterilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir.

 

Vizyon: Yıllardır satış ve satış sonrası sunduğumuz kaliteli hizmetler ile fark yaratan, güçlü, güvenilir ve alanında lider ve saygın bir kurum olmak.

Bizi takip Edin

Sormak istediğiniz bir sorunuz mu var ?